Blog

 • Proč si nechat nakreslit unikátní obraz jako Simpsonovi?

  od Zluta Rodinka.cz Proč si nechat nakreslit unikátní obraz jako Simpsonovi?
  Všichni jsme v nějaké míře fanoušky Simpsonových 💛, kultovního animovaného seriálu, který zaujal svět svým jedinečným stylem a černým humorem. Ať už jste nadšeným sledovatelem nebo hledáte originální dárek pro milovníka tohoto seriálu, něco vám zaručeně učaruje. Co takhle nechat si nakreslit obraz jako Simpsonovi?
 • Jak se stát dárkovou hvězdou? Využijte personalizovaný portrét jako Simpsonovi.

  od Zluta Rodinka.cz Jak se stát dárkovou hvězdou? Využijte personalizovaný portrét jako Simpsonovi.
  Je to situace, kterou známe všichni. 😕 Před námi je zvláštní příležitost, ať už narozeniny, výročí nebo svátky jako Vánoce, Valentýn nebo Den otců, a my zoufale hledáme dokonalý dárek pro naše blízké. Chceme, aby náš dárek byl speciální, emotivní, a hlavně, aby vystihoval naši náklonnost a úctu k obdarované osobě. 🎁 Ale jak najít takový dárek, který vyjádří vše, co cítíme a zároveň potěší obdarovaného? Řešení je jednodušší, než si myslíte - personalizovaný portrét ve stylu Simpsonových od ZlutaRodinka.cz. 🎨
 • Jak se kreslí originální portréty jako Simpsonovi?

  od ŽlutáRodinka .cz Portrét jako Simpsonovi ručně nakreslený na míru podle fotky. ZlutaRodinka.cz
  Asi každý na celém světě zná tu bláznivou rodinku Simpsonů, která už roky běží na televizních obrazovkách. 🍩 Homer, Marge, Bart nebo Líza jsou tak oblíbení, že u nás dávají rovnou několik dílů za sebou. A je dost dobře možné, že už jste se někdy zamýšleli nad představou: „Jak bych vypadal jako Simpson?"