Tisk portrétů Simpsonů

Nabízíme více variant jak si můžete váš namalovaný portrét ve stylu Simpsonů podle fotografie vytisknout a nechat zaslat:

  • Zašleme portrét pouze e-mailem jako obrázek PNG ve vysoké tiskové kvalitě 6000x4250px. Tato varianta je již v ceně kresby.
  • Vytiskneme portrét na obraz na plátně napnutém na rámu mdf (nikdy se nezkroutí) o rozměrech 80x60 cm (999 Kč). Obraz je tištěný na šířku i výšku dle pozadí. 
  • Vytiskneme portrét na obraz na plátně napnutém na rámu mdf o rozměrech 60x40 cm (699 Kč). Obraz je tištěný na šířku i výšku dle pozadí. 
  • nebo vytiskneme na obraz na plátně napnutém na rám mdf o rozměrech 40x30 cm (499 Kč). Obraz je tištěný na šířku i výšku dle pozadí. 
  • Vytiskneme portrét na plakát o rozměrech 60x40 cm (podobné jako plakát A2) (249 Kč)CLV 150g, 4/0, digi ekosolvent tisk. Plakát je tištěný na šířku i výšku dle pozadí. 
  • nebo vytiskneme na menší formát o rozměrech 40x30 cm (podobné jako plakát A3) (149 Kč). Křída 200g, 4/0, digi laser tisk. Plakát je tištěný na šířku i na výšku dle pozadí. 
  • Vytiskneme namalovaný obrázek na klasický bílý hrníček, plecháček.
  • Vytiskneme namalovanou karikaturu Simpsonů na pánské nebo dámské triko.

 

Ukázka obrazu na plátně 40x30 cm. U nás používáme výhradně německé plátno s gramáží minimálně 370g/m2, jehož struktura a čistě bílý povrch dokonale umožňují dokonalé a přenesení sytých barev vašeho simpsnovského portrétu. Díky svému matnému, elegantnímu vzhledu poskytuje portrétům luxusní dojem (oproti běžně používaným hnědým plátnům).

 

 

 

Na živo je obrázek vždy mnohem hezčí než na fotkách 😍

 

Vybrali jste levnější variantu tisku na plakát? Ten neposíláme zarámovaný, ale zarámování plakátu je jednoduché, stačí se podívat do běžných obchodů jako Ikea, Jisk, Asko atp. a zakoupit rám formátu dle potřeby. Záměrně jsme zvolili formáty tisku, které jsou (oproti A2 a A3) snadno k sehnání.

A pak se již můžete kochat uměleckým dílem vyrobeným přímo na míru ve vašem obýváku nebo ložnici 🤩 A věřte, že každý kdo k vám přijde na návštěvu se hned pozastaví nad tímto barevným skvostem 🙌✨